Zpravodaj Women for Women 

Co je u nás nového a co chystáme? To pravidelně přinášíme v našich Zpravodajích, které vydáváme už od roku 2014.  

Zpravodaj Women for Women - srpen 2020

Druhá polovina prázdnin se u nás nesla v duchu našich standardních projektů, ale také přípravy nových věcí na měsíc září, o nichž Vás pak budeme informovat zase trochu podrobněji. 

Krásné závěr léta vám přeje tým Women for Women.

Zpravodaj přímo do emailu 

Zaregistrujte svůj email a budete od nás dostávat Zpravodaj rovnou do své emailové schránky.

Zpravodaj Women for Women - červenec 2020

Děti mají pravdu… i u nás se stále něco děje, a i když začaly prázdniny a čas dovolených, my máme stále hodně práce. Že vás to už nepřekvapuje? Pro nás osobně je to dobře, ale na druhou stranu je to smutný ukazatel toho, kolik lidí na tom není nejlépe a potřebuje naši pomoc. Bohužel, vzhledem k vývoji předpokládáme, že podzim bude hodně náročný a pomoc budou potřebovat další lidé.

Užívejte si druhou polovinu prázdnin, ve zdraví, v klidu a pohodě!

Krásné léto vám přeje tým Women for Women.

 

Zpravodaj Women for Women - červen 2020

Jak jste v červnu zvládli s dětmi návrat do škol, případně do školek? Věříme, že určitě bez problémů! Přece jen to byla pro nás rodiče už úleva a taková malá generálka na září, kdy si všichni přejeme, aby bylo vše již za námi. Držme si palce!
Prázdniny jsou již v plném proudu, ale u nás i tak nezahálíme. Naše práce je postavena na individuálním přístupu a také na tom, že chceme dělat věci, které jsou potřeba, které tu chybí a které opravdu pomáhají. Čas od času zaktualizujeme i naše stávající projekty, abychom lépe zareagovali na situaci a potřeby lidí. Stejně tomu bylo u nás i v červnu, kdy jsme spojili dva naše projekty, které dostaly nový název a novou strukturu.

Zpravodaj Women for Women - květen 2020

Měsíc květen vnímáme všichni odpradávna jako máj, lásky čas. Po dlouhé zimě se příroda opět probouzí, všechno kolem nás se zelená i kvete a život se nám zdá tak nějak snadnější. Kéž by tomu tak bylo i tento rok. Jenže...

Květen nám přinesl po třech měsících zrušení nouzového stavu. To byly dobré zprávy. Na druhou stranu jsme všichni čekali, že se život vrátí do normálních kolejí, ale tak tomu úplně nebylo. Nejistoty je kolem nás mnoho. Všichni ji více či méně cítíme a ovlivňuje nám jak osobní, tak pracovní život. Přejeme si, aby té nejistoty kolem nás bylo méně a méně a tuto „divnou“ dobu jsme mohli využít proto, abychom změnili věci k lepšímu. To bude ale vyžadovat čas. Dnes je zřejmé, že naši pomoc bude v příštích měsících potřebovat ještě více lidí. Proto bychom letošní květen nazvali měsícem naděje.

A co se u nás v květnu dělo? Dozvíte se ve Zpravodaji. Hezké čtení. 

Zpravodaj Women for Women - duben 2020 

Duben, ještě tam budem. Ani bychom si nepředstavili, že toto pořekadlo bude tak výstižné pro nás všechny. Naplnilo se v době koronavirové téměř naplno. I když převážná většina z nás byla doma s dětmi, pracovala na home office a snažila se minimálně vycházet, nepřestali jsme se snažit být pozitivní a pomáhat druhým. 

A jak se nám to dařilo? Projděte si naše dubnové vydání. Hezké čtení.

Váš Servis vztahů a WOMEN FOR WOMEN

Zpravodaj Women for Women - březen 2020 

Březen nám všem přinesl neuvěřitelné změny do života soukromého i pracovního. Každého z nás zasáhla opatření související s epidemií koronaviru. Spoustu z nás pracuje z domova, stará se o děti, snaží se suplovat školu.

Je to velká zkouška nás samotných a také toho, jak svůj přístup k celé situaci promítáme do svých  rodinných a partnerských vztahů. Proto se v těchto dnech může hodit podpora našich terapeutů z projektu Servis vztahů. Rodinné konzultantky komunikují s klienty a jejich dětmi i s dalšími jednotlivci, kterým nabízíme pomoc, radu, popovídání si a prodiskutování potřebných situací souvisejících se současným stavem i s tím spojených obav a potíží.

I v této situaci fungujeme, pomáháme a jsme s vámi. 

Zpravodaj Women for Women - únor 2020 

Zdálo by se, že v těchto nelehkých časech nepotřebujeme číst kdo, co, kdy realizoval a připravil, co se vykonalo, ale opak je pravdou. Nechceme přestat žít své životy, přestat pracovat a jen tak rezignovat.  My jsme stále tady: naše poradny fungují, konzultantky komunikují s klienty... Standardně pracujeme a snažíme se dále a stále podávat pomocnou ruku.

Přejeme nám všem pevné zdraví i nervy v současné situaci a věříme, že brzy se opět navrátíme do normálního stavu. Vysíláme pozitivní energii, radost z dobrých pocitů, když dokážeme někomu pomoci. Budeme si potom více vážit normálních věci, ve kterých jsme nyní omezeni, co myslíte?

Co se u nás událo v únoru 2020? Čtěte v našem Zpravodaji.  Níže pak najdete výběr zpráv. 

Zpravodaj Women for Women - leden 2020 

Věříme, že vstup do nového roku byl pro vás všechny radostný a přejeme vám, aby celý rok byl naplněný zdravím, pohodou a dostatkem energie. Start nového roku s sebou přináší nové začátky, předsevzetí, ale i rozhodnutí a kroky ke změně. Pokud tedy někdo z vás mění své dosavadní zažité anebo nefunkční záležitosti, jsme tu s našimi projekty a jsme připraveni podat pomocnou ruku.

Co se u nás událo v lednu 2020? Čtěte v našem Zpravodaji.  

Zpravodaj Women for Women - listopad a prosinec 2019 

Někteří každý den řeší svou tíživou situaci, jak zvládat vše sami, jak dětem zajistit to, co potřebují, zda setrvat v nefunkčním vztahu, co bude dál…? S takovými otázkami se setkáváme u našich klientů a pomáháme jim z nich vybruslit, a to nejen v tomto zimním čase. 

Myslíme si, že nastal čas vztahy uzdravovat. Přejeme tedy všem vyladěné vztahy, aby se nám dařilo ze všehobez zranění vybruslit, sjíždět z kopce v klidu, a ne bezhlavě, a zimu a sníh si užívat s těmi, které máme rádi. Přejeme všem v roce 2020 mnoho energie a hlavně hodně zdraví.

Co zajímavého se událo ve Women for Women na konci roku 2019, se dozvíte ve Zpravodaji.

Zpravodaj Women for Women - říjen 2019 

Podzim máme v plném proudu, skoro jako by s námi závodil, protože u nás se v podstatě také nezastavíme. V tomto čísle najdete spoustu krásných žen, všechny ženy jsou krásné, ale toto číslo bude mimo jiné prezentovat také náš kalendář Pod hladinou. Naplno se v našich prostorách realizují kurzy, terapie a poradny, takže se stále kolem nás něco děje. Podrobnosti si přečtěte v našem říjnovém Zpravodaji.