Vztahoví mistři: co se můžete naučit od úspěšných párů. Praha 9.11. Přijďte si povídat ...

On-line poradna

Můžete se nás ptát několik způsoby: On-line poradnou - modrým okénkem, které máte vpravo dole na webu, dále na stránce s formulářem, připravili jsme pro vás "Otázky a odpovědi", a také jsme připraveni vám odpovídat na našem Facebooku. 

On-line poradna Servisu vztahů pomáhá partnerům opravovat jejich vztahy.

Poradnu nemusíte potřebovat vy, ale může to být tip pro vaše přátele nebo blízké... je pro všechny, kterým záleží na jejich vztahu, ale také pro ty, když ze vztahu chtějí odejít, pro ty, kteří se rozvádějí, ale chtějí fungovat jako rodiče. Připraveni odpovídat jsou zkušení odborníci na vztahy, například pároví terapeuti, psychologové a další. Podívejte se, na co se lze ptát v naší vztahové on-line poradně Servisu vztahů; ukázky najdete na stránce Otázky a odpovědi:

Zapojte se na našem Facebooku

Na vaše otázky rádi odpovíme na našem Facebooku. Zapojte se se svým dotazem, nebo se připojte do diskusí. 

Tento způsob je vhodný zejména pro situace, které můžete sdílet ostatními, případně vás zajímají i zkušenosti ostatních. Myslete na to, že na Facebooku vidí vaše komentáře a dotazy i další lidé.

Také nám můžete na Facebooku poslat zprávu, tu uvidíme pouze my.

On-line poradna s formulářem 

Vztahová poradna on-line slouží všem, kteří chtějí pracovat na svém vztahu. Pokud se nyní rozhodnete poradit se Servisem vztahů, napište nám svůj dotaz. Odpoví Vám náš průvodce - Case Manažerem - odborník, který zná celou problematiku a je připraven poskytnout Vám odpověď jako nezávislý a nezaujatý „ sparing“ partner.

Služba je poskytována emailem a je bezplatná.

Odpověď očekávejte do 2 pracovních dnů. Pokud máte akutní problém, nebo problém ohrožující zdraví vaše nebo vašich blízkých, využijte jiné způsoby pomoci než tuto poradnu. Pro takové případy najdete zde užitečné odkazy.  

 

* Odesláním formuláře - Dotazu v On-line poradně -  dávám souhlas s tím, aby WOMEN FOR WOMEN, o.p.s. shromažďovala a zpracovávala mé osobní a citlivé údaje v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Beru na vědomí, že vyplnění a doručení této žádosti společnosti WOMEN FOR WOMEN, o.p.s. slouží pouze k navázání kontaktu mezi žadatelkou a společností WOMEN FOR WOMEN, o.p.s. s tím, že žadatelce tímto nevznikají žádné nároky na poskytování služeb ze strany společnosti WOMEN FOR WOMEN, o.p.s. Prohlašuji, že všechny uvedené údaje jsou přesné a pravdivé.

Kdo vám poradí? Aktuální přehled odborníků v pozici Case Manager 

Lenka Matoušová - psychoterapeut, Servis vztahů

Ing. Lenka Matoušová

Působí v projektu Servis vztahů jako Case Manager a párový terapeut.
Kamila Šaffková - hlavní koordinátor Servisu vztahů

Mgr. Kamila Šaffková

Hlavní koordinátor projektu Servis vztahů a Case Manager.