Servis vztahů slaví druhé narozeniny

V pondělí 1. listopadu 2021 slavíme druhé narozeniny Servisu vztahů.

„Za ty dva roky jsme pomohli desítkám párů a odvedli kus práce,“ píše k tomu Jana Skopová, manažerka charitativních projektů manželů Tykačových. „Není ten správný čas být skromní. Máme co slavit a být na co pyšní. Za dva roky jsme toho udělali mnoho. Je stále třeba mluvit o tom, jak jsou vztahy důležité a stále je to hodně těžké, aby si tuto až přirozenou věc lidé opravdu uvědomili. Vztahy jsou alfou omegou všeho. Ale dnes můžeme projektu popřát krásné výročí a ještě spousty efektivních let. Vztahy byly, jsou a budou. A jak říkala má babička – bez práce nejsou koláče. Ve vztazích a tomto projektu to platí mnohonásobně,” dodává k narozeninám Servisu vztahů.

Zvláštní díky náleží Lence Matoušové a Kamile Šaffkové, které jsou hnacím motorem toho všeho. A nejen to: jsou to velké odbornice, profesionálky a představují i bezpečný přístav pro ty, kteří jsou odhodlaní na svých vztazích pracovat – kvůli sobě, kvůli svým dětem, kvůli svým blízkým… a za to jim náleží velký dík.

Servis vztahů je jedním z projektů Women for Women. Připomeňme si motto, které ve Women for Women dali tomuto projektu do vínku, a se kterým Servis vztahů zahajoval svou činnost.

„Děti věří, že když se mezi maminkou a tatínkem něco porouchá, dokážou jim pomoci dát vše do pořádku. A my ze zkušenosti víme, že dívat se na svět optikou dětí se většinou vyplatí. A protože dříve bylo zvykem věci, které se rozbijí, nevyhazovat, nýbrž opravit. Věříme, že nastal čas věci začít opravovat a vztahy uzdravovat.“

WOMEN FOR WOMEN při založení Servisu vztahů, 1. listopadu 2019
V pondělí 1. listopadu 2021, slavíme druhé narozeniny Servisu vztahů
Komentáře