Vztahoví mistři: co se můžete naučit od úspěšných párů. Praha 9.11. Přijďte si povídat ...

S Liborem Boučkem o Servisu vztahů

Když se nám porouchá auto, nebo začne jinak znít pračka, všichni okamžitě voláme servis. Pokud nás zabolí záda, nebo nás začne zlobit koleno, poměrně rychle vyhledáme lékaře. Všichni chceme, aby co nejrychleji zase vše fungovalo, tak jak má. Co ale uděláme, když se nám porouchá vztah?

Udělejte si na sebe čas (9 minut) a podívejte se, co pro vás Servis vztahů může udělat. Rozhovor vede Libor Bouček, ambasador Servisu vztahů, s Lenkou Matoušovou, párovou terapeutkou, a s Kamilou Šaffkovou, case managerkou Servisu vztahů.

S Liborem Boučkem o Servisu vztahů

Ve vztahu většinou na rozdíl od pračky, auta či svých zad dlouho přehlížíme, že něco skřípe a nefunguje. Říkáme si, že to samo přejde. A když to nepřechází, obviníme partnera či partnerku, že za to může. Stačilo by přeci, kdyby se trochu naše drahá polovička změnila a vše by hned bylo, jak má být. Často dlouho neřešíme problémy ve svém vztahu, nechceme vzít vlastní odpovědnost za to, jak náš vztah vypadá, ačkoliv je právě partnerský vztah základem každé rodiny, zázemím, bezpečím i zdrojem naší duševní pohody.

Pro všechny, kteří svůj vztah nechtějí nechat uvadnout či zahubit, je tu Servis vztahů. Tým odborníků v Servisu vztahů je připraven vás podpořit, abyste váš vztah uzdravili. Je to to nejlepší, co můžete udělat pro sebe i pro své děti. Nenechte svůj vztah vyhasnout, přijďte včas. Je to jako s květinou. Musíte o ni pravidelně pečovat. Jakmile uschne, není již šance ji oživit. Starejme se proto o své vztahy, dávejme jim potřebnou péči a když se jim nedaří, je tu pro takové situace Servis vztahů.

Objednejte si bezplatnou konzultaci s Case Managerem Servisu vztahů

Porouchal se vám vztah a chcete začít situaci řešit?

Objednejte si bezplatnou konzultaci s naším Case Managerem.

Provede vás jako váš nezávislý a nezaujatý „ sparing“ partner. Ač jde o velmi vážnou věc a ne trénink, chceme dát termínem „Manager“ najevo, že v tuto chvíli se nejedná o zápas s vítězi a poraženými, ale že vás náš Case Manager na vaší cestě maximálně podpoří a to jak v procesu, tak ve vnitřním rozvoji. To je jeho hlavní role.

Dále se na základě spolupráce s Case Managerem setkáte s odborníky z mnoha oborů souvisejících s lidskými vztahy v návaznosti na danou problematiku, tj. např. s psychologem nebo psychoterapeutem prostřednictvím individuální, párové a rodinné terapie, dětskými psychology, mediátory, právníky, kouči a dalšími profesionály.

Poděkování za podporu od enforum a Fox Catering

Děkujeme moc za bezplatně poskytnuté služby při natáčení rozhovoru! Enforum je nový a moderní eventový prostor v pražském Karlíně, Fox&Co pak cateringová společnost se službami vyladěnými do perfektního detailu.

Komentáře