Poradna pro rodiče

Poradna je určena rodičům dětí, kteří už se rozcházejí/rozvádějí a chtějí se dozvědět co nejvíce o potřebách dětí v tomto období, jak nejlépe situaci zvládnout s ohledem na děti.

On-line poradna pro rodiče s formulářem 

Rodiče, pokud se nyní rozhodnete poradit se Servisem vztahů, napište nám svůj dotaz. Odpoví Vám náš průvodce - Case Manažerem - odborník, který zná celou problematiku a je připraven poskytnout Vám odpověď jako nezávislý a nezaujatý partner.

V jaké situaci se na nás můžete obrátit

  • nevíte si rady, jak to dětem sdělit
  • nevíte, jak nastavit nově fungování vaší rodiny
  • máte pocit, že se vaše dítě chová jinak a vy si s tím nevíte rady

Služba je poskytována emailem a je bezplatná.

TIP! Napište nám na poradnaprorodice@w4w.cz ze svého emailu, nebo nám váš dotaz pošlete prostřednictvím elektronického formuláře zde na stránce. 

Odpověď očekávejte do 2 pracovních dnů. Pokud máte akutní problém, nebo problém ohrožující zdraví vaše nebo vašich blízkých, využijte jiné způsoby pomoci než tuto poradnu. Pro takové případy najdete zde užitečné odkazy.  

 

* Odesláním formuláře - Dotazu v On-line poradně -  dávám souhlas s tím, aby WOMEN FOR WOMEN, o.p.s. shromažďovala a zpracovávala mé osobní a citlivé údaje v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Beru na vědomí, že vyplnění a doručení této žádosti společnosti WOMEN FOR WOMEN, o.p.s. slouží pouze k navázání kontaktu mezi žadatelkou a společností WOMEN FOR WOMEN, o.p.s. s tím, že žadatelce tímto nevznikají žádné nároky na poskytování služeb ze strany společnosti WOMEN FOR WOMEN, o.p.s. Prohlašuji, že všechny uvedené údaje jsou přesné a pravdivé.

On-line poradna Servisu vztahů pomáhá partnerům opravovat jejich vztahy.

Poradnu nemusíte potřebovat vy, ale může to být tip pro vaše přátele nebo blízké... je pro všechny, kterým záleží na jejich vztahu, ale také pro ty, když ze vztahu chtějí odejít, pro ty, kteří se rozvádějí, ale chtějí fungovat jako rodiče. Připraveni odpovídat jsou zkušení odborníci na vztahy, například pároví terapeuti, psychologové a další. Podívejte se, na co se lze ptát v naší vztahové on-line poradně Servisu vztahů; ukázky najdete na stránce Otázky a odpovědi:

Zapojte se na našem Facebooku

Na vaše otázky rádi odpovíme na našem Facebooku. Zapojte se se svým dotazem, nebo se připojte do diskusí. 

Tento způsob je vhodný zejména pro situace, které můžete sdílet ostatními, případně vás zajímají i zkušenosti ostatních. Myslete na to, že na Facebooku vidí vaše komentáře a dotazy i další lidé.

Také nám můžete na Facebooku poslat zprávu, tu uvidíme pouze my.

Kdo vám poradí? Aktuální přehled odborníků v pozici Case Manager 

Ing. Lenka Matoušová

Působí v projektu Servis vztahů jako Case Manager a párový terapeut.

Mgr. Kamila Šaffková

Hlavní koordinátor projektu Servis vztahů a Case Manager.