Mgr. Milena Mikulková

Největším luxusem dnešní doby je mít čas pro to podstatné a mít dobré vztahy.

Mgr. Milena Mikulková

Když jsem objevila W4W a její aktivity, jako bych našla poslední dílek puzzle, spřízněnou duši, parťačku, která se vynořila a já zajásala. A čím více se seznamuji s jejími aktivitami, tím zažívám větší a větší nadšení. Protože je noblesní, lidská, na správném místě a v pravý čas, je kreativní a přitom srozumitelná v tom, co je potřeba. Prostě dáma s velkým D, žena (nejen) pro ženy. 

Když jsem psala knihu Hlavu mírně vzhůru, ženy! Vlastní cestou k sebeúctě, nenapadlo mne, že by se mohlo jednat nejen o lidskou bytost, ale i organizaci – women for women, která má ve svém poslání podobný program. A vidíte - našly jsme se! Kniha o ženách a pro ženy se nese v duchu tohoto motta: 

Být ženou je dar. 

Být krásnou ženou je poslání. 

Být spokojenou ženou je uměním.

Programy W4W s názvy SERVIS RODINY a nově SERVIS VZTAHŮ, jsou školy spokojeného života, který se odvíjí z potřeb každodenního života – aby lidem s lidmi bylo dobře. To je to další, co nás propojuje, protože i v této oblasti se profesně potkáváme. Poskytuji služby rodinám v rozvodové a porozvodové situaci, které potřebují upravit, opravit nebo prostě jen zvládnout rozbité vztahy, aby se jejich dětem nevzalo dětství a jim radost ze života.

Podporuji W4W, podporuji SERVIS VZTAHŮ všemi deseti, protože člověk toho k životu nepotřebuje příliš – říká se, že největším luxusem dnešní doby je mít čas pro to podstatné a mít dobré vztahy. A právě program SERVIS VZTAHŮ nabízí krůček po krůčku cestu k životní spokojenosti.

"Přeji dlouhá a smysluplně využitá léta Women for Women." Milena Mikulková