Vztahoví mistři: co se můžete naučit od úspěšných párů

„Co vlastně ve vztahu dělají vztahoví mistři, že se jim tak daří, že jim vztahy vzkvétají,“ otevírá Lenka Matoušová své povídání s psychoterapeutkou Barborou Downes.

„Oceňujte druhého. Dávejte najevo svou vděčnost a oceňování druhému. To můžete dělat úplně každý, a úplně jednoduše,“ dává příklad Barbora. To čteme všude, ale jak na to? Jak to provádět konkrétně? Dozvíte se v rozhovoru. (video, 20 minut).

Přesný návod na kvalitní vztah neexistuje; příkladů pro inspiraci vám ale přineseme spoustu. Každý měsíc organizujeme pro veřejnost „Večer o vztazích“. Pravidelně si k nám do Servisu vztahů zveme přední párové terapeuty, kteří s našimi posluchači sdílejí své zkušenosti z oblasti partnerských vztahů, diskutují a často také doporučují nějakou vhodnou strategii, která dobrým vztahům prospívá. Listopadový Večer o vztazích byl s názvem Vztahoví mistři a rozvádí téma, co se můžete naučit od úspěšných párů. S psychoterapeutkou Mgr. Barborou Downes si povídala Ing. Lenka Matoušová z našeho Servisu vztahů. Věříme, že vás tento rozhovor bude bavit i inspirovat.

Vztahoví mistři – co se můžete naučit od úspěšných párů

  • v čem tkví tajemství kvalitních partnerství
  • pomůžeme Vám pochopit, jak vztahy fungují a proč selhávají
  • uslyšíte, co ve vztahu dělat a co nedělat, aby by ten váš vydržel a cítili jste se v něm bezpečně
Vztahoví mistři – co se můžete naučit od úspěšných párů – rozhovor, Večer o vztazích, Servis vztahů

Komentáře