Libor Bouček: „Stal jsem se hlasem těch, které nikdo neslyší.“

Je spousta lidí, kteří mají problém udržet si vztah, stejně jako já. Ale nikdo je neslyší. Mě by snad mohl.

Servis vztahů je potřebný pro zdraví naší společnosti. Vztah je třeba budovat a zachraňovat. Neb vztah dvou lidí je jen základní úsečkou celé skupiny bodů a slabostí úsečky trpí celá množina. Vztahy jsou základní potřebou i hodnotou lidského seskupení. A servis si zaslouží.

Vztah partnerský či rodinný je základem společnosti. Je to to jediné, co budujeme bez ohledu na postavení, vzdělání či majetek. Ovlivňujeme tak bezprostředně štěstí svoje i nejbližších. Proto je třeba přistupovat ke vztahu s maximální zodpovědností a v případě otázek se nebát zeptat se autorit a odborníků. Pomůžou daleko víc než kamarádka, která má stejný dres jako vy.

Jsem rád za to, že někdo srozumitelně, erudovaně a přímočaře chce řešit věc tak důležitou pro společnost jako jsou vztahy. Vztahy v rodině jsou základem společnosti a budou-li položeny na špatných pilířích, je to zle pro všechny. Je skvělé vědět, že existuje relevantní odborné místo, kam se obrátit, když jsem skutečně v koncích. A být v koncích v tomto případě rozhodně není fatální. Každá situace má řešení.

Libor Bouček, ambasador WOMEN FOR WOMEN, o.p.s. a patron projektu Servis vztahů

Libor Bouček se stal ambasadorem WOMEN FOR WOMEN společně s Lucií Bílou a Simonou Krainovou.